Inspirowane naturą
Inspirowane naturą

Inspiruje nas zachowanie ryb i charakter żerowania, różnorodność skorupiaków słodkowodnych, budowa owadów i ich wszystkie form rozwoju.

 

 

 

 

 

 

Natura to nieograniczone źródło inspiracji.
Sama obserwacja nie wystarczy.
Wiedza o charakterze poszczególnych gatunków ryb i wpływ środowiska na zmiany ich nawyków, to podstawa do wykonania perfekcyjnej przynęty.
Niektóre gatunki ryb drapieżnych są przyzwyczajone do stałego menu, ale takie jak okoń są bardziej ciekawskie i gotowe do eksperymentów kulinarnych. Należy jedynie wiedzieć jakie detale są w stanie je zaciekawić i zmusić do ataku.
Pojawienie się nieendemicznych gatunków ryb, skorupiaków i owadów wpływa na efekt połowu. Już od lat Babka Bycza rozpowszechniła się w polskich wodach, obecna jest w naszej ofercie tak jak Krabik Amerykański, nowum w Polskich akwenach, ale szybko przejmujący naturalne siedliska krewetki i innych małych skorupiaków stając się przysmakami drapieżnych ryb.

krabik

 

Wydłużone, zmultiplikowane i zmodyfikowane w wyważony sposób detale w przynętach Fish Bay, wabią nawet najbardziej ospałe drapieżniki. Rak jest świetnym przykładem takiej przynęty. Szczypce, dzięki ich wydłużonej formie, nadają atrakcyjnego charakteru pracy przynęty.

 

rak

 

 

Następną grupa przynęt Fish Bay to przynęty "naturalistyczne", czyli takie, które jak najdokładniej przypominają kolejne stadia rozwoju owadów i stworzeń wodnych. Garnela, Kiełżyk, Widelnica, Muchówka, Jętka, Żaba, Kijanka Ważka, Wieloszczet i inne dokładnie odzwierciedlają naturalny pokarm ryb, a przy tym posiadają wszystkie cechy atrakcyjnych przynęt. Wabią do ataku wyglądem i przede wszystkim naturalnym ruchem w wodzie.

 

muchówka

 

Doskonale pracują w opadzie i nawet niewielki ruch wody jest w stanie wprawić je w ruch, a przy tym są wytrzymałe na rozciąganie.

 

 widelnicakijanka

 

 

POŁAMANIA KIJA! 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl